Top
Web Design
PORTFOLIO
W

eb Designem zajmuję się zarówno w kontekście opracowania graficznego strony jak i wdrożaniem w pełni funkcjonalnych stron www. Tworzę nowoczesny strony internetowe które są responsywne, dostosowane do urządzeń mobilnych i różnych szerokości ekranu. Internet to przede wszystkim baza wiedzy a co za tym idzie zbiór tekstów, dlatego przykładam szczególną wagę do typografii, przejżystości informacji oraz łatwości dotarcia do poszukiwanej treści.

WINGS SHOP

Strona wings.shop.pl to strona pracowni krawieckiej. Szyjemy z pasji, dla każdego coś ładnego 🙂

Finanse CRV

Strona finansecrv.pl to strona biura rachunkowego CRV Finanse. Pomaga w rejestracji działalności firm, prowadzi dokumentację rachunkową firm oraz dokumentacje kadr.

Złoty Ziemniak

Strona zlotyziemniak.pl to responsywna strona która dopasowuje swoją szerokość i układ elementów do rozdzielczości na jakiej jest wyświetlana. Została przygotowana dla restauracji Złoty Ziemniak znajdującej się w Ojcowie.

Into The White

Strona intothewhite.pl to responsywna strona która dopasowuje swoją szerokość i układ elementów do rozdzielczości na jakiej jest wyświetlana. Została przygotowana dla damskiej ekskluzywnej marki odzieżowej.

BEAUTY HOUSE Krystian Stępień

Strona krystianstepien.pl to responsywna strona dzięki szeregowi zmian i modernizacji jakie zostały zostosowane na stronie przywróciły stronę do najnowszych standardów.

Salon Kosmetyczny Sylwia Mitka

Strona kosmitka.eu to responsywna strona która dopasowuje swoją szerokość i układ elementów do rozdzielczości na jakiej jest wyświetlana. Została przygotowana salonu kosmetycznego Sylwia Mitka.

Bar Mleczny

Strona barmleczny.pl to responsywna strona która dopasowuje swoją szerokość i układ elementów do rozdzielczości na jakiej jest wyświetlana. Została przygotowana baru mlecznego znajdującego się w Brzegu.